مهرگام

نمایندگی فروش کفش بچه گانه نمدی عمده

کفش بچه گانه نمدی ظاهری زیبا و فانتزی دارد و می توان از نمایندگی های فروش عمده آن، با قیمت مناسب تری موفق به خرید این محصول در تعداد بالا شد.
کفش های بچه گانه خیلی زیبا هستند و به علت سایز کوچکی که دارند می توان آنها را در برخی از مواقع با دست دوخت که می توان برای نمونه به انواع کفش های بچه گانه قلاب بافی و نمدی اشاره داشت. کفش های قلاب بافی با میل و کاموا بافته می شوند اما کفش های نمدی مدلی خاص هستند که با چرخ های خیاطی دوخته می شوند اما برای تهیه این کفش ها در تعداد بالا باید به مراکزی خاص مراجعه داشت.

کفش های نمدی بچه گانه

برای دوخت کفش های نمدی بچه گانه باید از پارچه های نمدی که از پشم گوسفند تهیه می شود استفاده نمود. این پارچه ها نرم هستند و در رنگ های بسیار گوناگونی تولید می شوند. برخی از شرکت های عرضه کفش های بچه گانه می کوشند تا مدل های فانتزی از این محصول را در انواع زیبای دخترانه و پسرانه تولید نمایند.

کفش بچه گانه نمدی

کفش های نمدی بچه گانه ابتدا با الگوهای مختلف و در رنگ های شاد برش زده می شود و بعد با چرخ های مخصوص دوخته می شود.
اغلب این مدل از کفش های فانتزی و زیبا برای بچه های زیر یک سال خریداری می شود و برای خرید مدل های زیبا و متنوع آن می توان به نمایندگی های فروش این محصول مراجعه داشت. به این ترتیب می توان انواع کفش های بچه گانه نمدی را در تنوع بالاتر و قیمتی عالی و به صورت عمده خریداری نمود.

کفش نمدی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09143075142
شماره تماس: 04135574829
آدرس کانال: mehrgam2@
پست الکترونیکی: mehrgamshoes@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کانال تلگرام کفش عمده

کانال تلگرام کفش عمده بچه گانه با قیمت

کانال تلگرام کفش عمده یکی از راه های ارتباط برقرار کردن با مشتریان عمده است. …

دیدگاهتان را بنویسید