مهرگام

فروش عمده کفش بچه گانه چینی

کفش بچه گانه چینی در ایران فروش عمده ای دارد و می توان بیان داشت که تعداد زیادی از تولیدات این کشور بازار را قبضه کرده اند.
چین به عنوان یکی ازقطب های بزرگ اقتصادی دنیا صادرات عمده ای در همه زمینه ها به کشور ما داشته است.
کفش بچه گانه تنها یک بخش کوچک از هزاران کالایی به شمار می رود که توسط تاجران بزرگ کشور ما از چین خریداری می گردد.
در بعضی از مناطق هر شهر شما شاهد فروش عمده محصولات چینی خواهید بود که به روش های مختلف و با نازلترین قیمت در اختیار خریداران قرار می گیرند.
کفش بچه گانه چینی نسبت به تولیدات داخلی با وجود اینکه هزینه های هنگفت گمرکی به آنها تعلق می گیرد باز هم برای خانواده ها خرید آن مقرون به صرفه تر می باشد.

فروش عمده کفش بچه گانه

بسیاری از وارد کنندگان کالا های چینی یکی از محصولاتی را که بیشتر خرید نموده و به کشور ما وارد می نمایند کفش های بچه گانه است.
فروشند گان کفش با رابطه ای که با تولید کنندگان چینی دارند از آنها تقاضا نموده تا کفش بچه گانه ای را تولید نمایند که از قیمت بسیار نازل و پایینی برخوردار بوده تا آنها بتوانند با وارد کردن این گونه از کفش ها به مقاصد بزرگ اقتصادی خود دست یابند.

کفش بچه گانه چینی

کفش های بچه گانه در زمره پر فروش ترین کالاها به شمار می روند و از واردات آنها سود سرشاری نصیب فروشندگان عمده آنها خواهد گردید.
بسیاری از خریداران به علت اینکه پاهای کودکانشان خیلی سریع رشد نموده و در هر فصل باید برای آنها کفش جدید تهیه نمایند برای اینکه هزینه زیادی را به خرید کفش های بچه گانه برای فرزند دلبند خود اختصاص ندهند اقدام به خرید مدل های چینی کفش های بچه گانه می نمایند که از موارد مشابهه ایرانی آنها بسیار قیمت مناسب تر هستند.
علاوه بر این فروش عمده کفش های بچه گانه چینی این امکان را به خریداران می دهد که با توجه به قیمت مناسب آنها چند جفت کفش در مدل ها و سایز های مختلف برای کودکان خود تهیه نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09143075142
شماره تماس: 04135574829
آدرس کانال: mehrgam2@
پست الکترونیکی: mehrgamshoes@gmail.com

مطلب پیشنهادی

حراج کفش بچه گانه خارجی چینی

کفش های بچه گانه خارجی موجود در بازار که بیش از همه برای حراج به …

دیدگاهتان را بنویسید